Dindi Araç Kiralama | Kıbrıs Araç Kiralama

Kıbrıs Araç Kiralama

Profesyonel ekibimiz ve araçlarımız hakkında

Kıbrısın Güvenilir İsmi

2008 yılında oluşturulan ve kısa süre sürede popüler olan Kıbrıs Araç Kiralama hizmeti, seyahatlerinizde güvenli ve konforlu olanaklar sunuyor. Çoklu otomobil modelleri seçenekleri sayesinde sadece konforlu bir yolculuk yapmakla kalmıyor aynı zamanda kişisel zevkinizi de ön plana çıkarma şansına erişiyorsunuz. Kıbrıs’a olan seyahat edenlerin sıklıkla kullandığı araç kiralama hizmeti, ayrıca bölge sakinleri tarafından da tercih ediliyor.

Yuva sıcaklığını aratmayan araç filosu içerisinde ihtiyaçlarınıza uygun modeller sizleri bekliyor. İster hatchback tarzı bir model isterseniz de sedan bir araç kiralayabilirsiniz. Eğer yük kapasiteniz fazla ise buna uygun bir otomobil kiralayarak seyahatlerinizi daha rahat bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün.

Teknolojik olarak tam donanımlı olan araçlar, farklı imkanlardan yararlanmanızı sağlıyor. Bu olanakların en göze çarpanı ise yakıt tasarrufu. Benzinli modellerin yanı sıra Turbo Dizel olacak şekilde tasarlanan otomobil modellerinden bir tanesini de kiralamanız mümkün. Böylelikle uzun mesafeler kat etmeniz durumunda yüksek yakıt harcaması yapmaktan kurtulabilirsiniz.

Minibüs Kiralayarak Yolculuklarınıza Renk Katın Kalabalık olarak seyahat ediyorsanız minibüs kiralayarak yolculuklarınıza renk katabilirsiniz. Mercedes gibi dünyanın en güvenli ve en lüks markalarına ait minibüs modelleri de kiralanabilir durumdadır. Fazla yük taşımak isteyen kişiler tarafından da sıklıkla tercih edilen minibüs, bolca alışveriş yapanlar için de ideal bir seçenek haline geliyor.

KKTC araç kiralama hizmeti çerçevesinde lüks otomobil modelleri de sizleri bekliyor. Tatilinizi ya da iş seyahatlerinizi üst düzey bir şekilde gerçekleştirmenize imkan tanıyan lüks otomobil modelleri, konforlu ve güvenli yolculuklar için de tercih edilebilir bir seçenek haline geliyor. Üstelik yüksek yolcu kapasitesine nazaran yakıt tasarrufu yapmanız da mümkün.

Kıbrıs rent a car hizmetine rezervasyon yaptırarak ulaşabileceğiniz gibi havalimanı üzerinden de erişebilirsiniz. Ercan Havalimanı üzerinden ofisi ziyaret ederek seyahatinize uygun bir otomobil ya da minibüs modelini hızlıca kiralayabilirsiniz. Bu sayede zaman kaybı yaşamanız önlendiği gibi ayrıca pratik bir deneyim yaşamanız da mümkün hale geliyor. Havalimanı üzerinden kiralayacağınız aracı yine havalimanından teslim edebilirsiniz.

Yolda Kalmanız Durumunda Devreye Teknik Servis Giriyor

KKTC rent a car hizmetinden yararlanmanız durumunda ayrıca teknik servis desteğini de arkanıza almış oluyorsunuz. Yolda kalmanız durumunda devreye giren teknik servis, yaşanan sorunun hızlıca çözüme kavuşturulmasını sağlıyor. Böylelikle seyahatleriniz olumsuz yönde etkilenmekten kurtuluyor. Sevdikleriniz ile beraber güvenli bir şekilde seyahat etmeyi sürdürebilirsiniz.

Entegre ses sistemi desteği, tüm araçlarda sizleri bekleyen özellikler arasında yer alıyor. Tüm telefon modelleri ile uyumlu olan entegre ses sistemi, araç içerisinde kolayca telefon görüşmesi yapmanızı sağlıyor. Özellikle sürüş esnasında güvenliğin sağlanmasına yardımcı olan özellik, bakımları zamanında yapılmış olan temiz araç modelleri ile buluşuyor. Endişe etmeksizin sevdikleriniz ile beraber tatilin keyfini çıkarabilir, Kıbrıs’ın tüm doğal güzelliklerini keşfedebilirsiniz.